Vema Grup Hakkında

Vema Grup Başkanın Mesajı


Temellerini 1992 yılında attığımız Vema Grup olarak biz; Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan bir sektörün temsilciyiz. Bu bilinçle her zaman başta devletimiz olmak üzere, tüm meslektaşlarımız ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte yol alıyor, ülkeye katma değer sağlayan yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Konut, alışveriş merkezi, gayrimenkul, perakende, yatırım danışmanlığı, tarım ve dış ticaret sektörlerinde etkin rol alıyoruz.

Bugüne kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yaptık. “Vema” markamız ile “konutta güvenin ve kalitenin markası” haline gelmemizde ki en önemli etken; müşteri memnuniyetinin öncelikli ilkemiz olmasıdır. Erken teslim ve yatırımcısına sağladığı kazanç ile sağladığımız güveni; teslim sonrası desteğimizle güçlendirdik. İstanbul’un ve Şanlıurfa’nın çeşitli yerlerinde bu markamız altında konutları, sosyal alanları, peyzajı ve ticari üniteleri ile nitelikli yaşam alanları oluşturduk. T.C Tuzla Belediyesi ile ortaklaşa geliştirdiğimiz yeni projemiz olan VEMA TUZLA dünya şehri İstanbul’a yakışır, sembol bir proje olarak yapıma başlamış bulunmaktayız.

Grup şirketlerimizden biri olan Myplus Investment A.Ş’nin yönetim kurulu görevini aynı zamanda, Türkiye Sera Yatırımcıları ve Üreticileri Birliği genel başkanlık görevini de sürdürmekteyim.

İnşaat ve tarım sektöründe 27 yılı aşkın süre boyunca aldığımız yol, her yeni projemize daha tecrübeli yaklaşmamızı sağlarken, sektördeki yeniliklere açık duruşumuz tüm üretimimizi çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirmemizi sağladı. İnsanların her daim yeme, giyinme ve barınma ihtiyaçları vardır. Temel ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacı ise her zaman devam edecektir. Geliştirilecek yeni modeller, yeni projeler hayata ve insana büyük değer katacaktır. Biriken deneyimimiz ve yenilikçi duruşumuzla bundan sonraki süreçte hem kişilere hem de ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.

ChinaEnglishGermanRussiaUnited Arabic EmiratesTurkeyIran